VW GOLF VII Variant (BA5, BV5) 2.0 R 4motion - Mlhovka od 3/2015 do 8/2020, 1984 ccm, 221 kW, 300 hp, CJXC, DNUE, kombi
| Konstrukční rok do | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2016 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 545-321 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2018 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | levá |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| párová čísla výrobku | 047411 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2018 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 1,02 kg |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| párová čísla výrobku | 088900 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla se sport.nárazníkem |
| verze | GTI, GTD |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2016 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 545-311 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H11 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H11 |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
Dostupnost