VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 BiFuel - Mlhovka od 3/2010 do 1/2011, 1390 ccm, 60 kW, 82 hp, CMAA, Šikmá zadní část
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 377-091 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 0,44 kg |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| barva čoček | bílá |
| párová čísla výrobku | 045093 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| párová čísla výrobku | 5829996 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| párová čísla výrobku | 5829995 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| párová čísla výrobku | 5829998 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| párová čísla výrobku | 5829997 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossPolo |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | HB4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossPolo |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | HB4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| barva krytu | černá |
| verze | GTI |
| verze | R-Line |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | H8 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | H8 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| barva rámu | chromová |
| párová čísla výrobku | 95 27 30 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 95 27 30-02 |
Dostupnost