VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 GTI - Mlhovka od 5/2010 do 5/2014, 1390 ccm, 132 kW, 180 hp, CAVE, CTHE, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | W21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6R-F-000 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| Počet světelných funkcí | 3 |
| párová čísla výrobku | 1NA 011 987-111 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| Číslo podvozku (VIN) od | 6R-F-000 001 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1NA 011 987-131 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BlueMotion |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2014 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| Počet světelných funkcí | 3 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 377-021 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | BlueMotion |
|---|---|
| Rok výroby od | 05/2014 |
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 377-031 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 377-101 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 377-091 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GTI / R |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 5829960 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GTI / R |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 5829959 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GTI / R |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| párová čísla výrobku | 5829994 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | GTI / R |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 04/2014 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| párová čísla výrobku | 5829993 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| párová čísla výrobku | 5829996 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Funkce světla | bez světel pro denní svícení |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| párová čísla výrobku | 5829995 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| párová čísla výrobku | 5829998 |
Dostupnost
| ne pro variantu vybavení | GTI / R |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | P21W |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Funkce světla | se světly pro denní svícení |
| párová čísla výrobku | 5829997 |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossPolo |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | HB4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CrossPolo |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | HB4 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| verze | CZ Certified |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | W21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
Dostupnost