Všechny vozy - Mlhovka
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H1 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Modelový rok od | 2005 |
| Modelový rok do | 2006 |
| párová čísla výrobku | 773-2003R-UE |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 773-2011R-AQ |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| párová čísla výrobku | 773-2011L-AQ |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| párová čísla výrobku | 773-2023L-AQN |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 882-2002R-UE |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 882-2002L-UE |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ světla | PSX24W |
| Typ světla | W5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 882-2007L-UE |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s LED |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H11 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H8 |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 431-2043R-UE |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-1 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 1 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 223-221 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 1 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 223-211 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 223-241 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s adaptabilním osvětlením |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s adaptabil. předními světlomety (osv.zatáčky) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 2 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 223-231 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H11 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez adaptabil. předních světlometů (osv.zatáčky) |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Počet světelných funkcí | 1 |
| párová čísla výrobku | 1ND 010 223-311 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H3 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| optický potisk | černá |
| párová čísla výrobku | 1NL 010 477-141 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H3 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| optický potisk | černá |
| párová čísla výrobku | 1NL 010 477-131 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| optický potisk | černá |
| Počet světelných funkcí | 1 |
| párová čísla výrobku | 1NL 010 477-161 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H3 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| optický potisk | chromová |
| párová čísla výrobku | 1NL 010 477-201 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H7/H3 |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | S ohebnými světly |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| optický potisk | chromová |
| Počet světelných funkcí | 1 |
| párová čísla výrobku | 1NL 010 477-221 |
Dostupnost