RENAULT KANGOO BE BOP (KW0/1_) 1.5 dCi 75 - Žárovka mlhového světlometu od 9/2010, 1461 ccm, 55 kW, 75 hp, K9K 802, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 19 W |
| Typ světla | H16 |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-3 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 19 W |
| Typ světla | H16 |
| Teplota barvy světla [K] | 3700 K |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-3 |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | Pro vozidla s mlhovým světlem |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 19 W |
| Typ světla | H16 |
| Design světla | Halogen |
| Množství | 1 |
| Teplota barvy světla [K] | 3700 K |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 19 W |
| Typ světla | H16 |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 19 W |
| Design světla | Halogen |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-3 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 19 W |
| Typ světla | H16 |
| Design světla | Halogen |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | PGJ19-3 |
Dostupnost