VW GOLF II (19E, 1G1) 1.8 GTI G60 Syncro - Žárovka dálkového světlometu od 8/1988 do 12/1991, 1781 ccm, 118 kW, 160 hp, 1H, PG, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/1989 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 07/1991 |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RALLYE |
|---|---|
| Design světla | Dvojitý reflektor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RALLYE |
|---|---|
| Design světla | Dvojitý reflektor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RALLYE |
|---|---|
| Design světla | Dvojitý reflektor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RALLYE |
|---|---|
| Design světla | Dvojitý reflektor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RALLYE |
|---|---|
| Design světla | Dvojitý reflektor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Varianta výbavy | RALLYE |
|---|---|
| Design světla | Dvojitý reflektor |
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Funkce světla | Přídavný dálkový světlomet |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Funkce světla | Přídavný dálkový světlomet |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost