FIAT FIORINO Skříňová/velkoprostorová limuzína (146_) 70 i.e. 1.4 - Žárovka dálkového světlometu od 5/1994 do 5/2001, 1372 ccm, 49 kW, 67 hp, 146 C5.000, 146 D5.000, Skříňová/velkoprostorová limuzína
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/65 W |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/65 W |
| Typ světla | H4 |
| Design světla | Halogen |
| Množství | 1 |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Typ světla | Halogen |
| Provedení patice žárovky | P43t-38 |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost