Všechny vozy - Žárovka dálkového světlometu
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Clam |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| verze | Premium |
| verze | Single Box |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Clam |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H3 |
| Množství | 1 |
| verze | Premium |
| verze | Single Box |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 70 W |
| Typ světla | H3 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 70 W |
| Typ světla | H3 |
| Množství | 1 |
| verze | Premium |
| verze | Single Box |
| Provedení patice žárovky | PK22s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 70 W |
| Typ světla | H1 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P14.5s |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| verze | Single Box |
| specifikace | Heavy Duty |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Clam |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 60/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Premium |
| verze | Single Box |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 100/55 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 75/70 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 75/70 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze pro těžký výkon | Ano |
| verze | Single Box |
| specifikace | Heavy Duty |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 100/90 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 24 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 130/90 W |
| Typ světla | H4 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | P43t |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H7 |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| verze | Standard |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| Jmenovitý výkon [W] | 55 W |
| Typ světla | H7 |
| Typ světla | prodloužená životnost |
| Množství | 1 |
| verze | Single Box |
| Provedení patice žárovky | PX26d |
Dostupnost