VW BORA I (1J2) 2.3 V5 - Zadní světlo od 10/1998 do 10/2000, 2324 ccm, 110 kW, 150 hp, AGZ, limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Barva | červená |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Barva | kouřová šedá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R10W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | červená |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Země původu výrobce vozidla | USA |
| párová čísla výrobku | 341-1913R-US-SR |
| Barva blikače | kouřová šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | červená |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Země původu výrobce vozidla | USA |
| párová čísla výrobku | 341-1913L-US-CR |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | červená |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Země původu výrobce vozidla | USA |
| párová čísla výrobku | 341-1913L-US-SR |
| Barva blikače | kouřová šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 441-1931R-UQ |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva čoček | červená |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 441-1931L-UQ |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost