VW POLO V (6R1, 6C1) 1.4 TDI - Zadní světlo od 3/2014 do 10/2017, 1422 ccm, 55 kW, 75 hp, CUSA, CYZB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Funkce světla | bez couvacích světel |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| párová čísla výrobku | 714000028731 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0927997A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814922 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814921 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814926 |
| Barva blikače | tónovaná |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814925 |
| Barva blikače | tónovaná |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814932 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814931 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814936 |
| Barva blikače | tónovaná |
Dostupnost
| Rok výroby od | 05/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5814935 |
| Barva blikače | tónovaná |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5829922 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost