VW TOURAN (5T1) 1.4 TSI - Zadní světlo od 5/2015, 1395 ccm, 110 kW, 150 hp, CZDA, velkoprostorová limuzína
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,53 kg |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| párová čísla výrobku | 047046 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,52 kg |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| párová čísla výrobku | 047045 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,68 kg |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | 047052 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,7 kg |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | 047051 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | W5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 441-1353R-LD-UE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| pro OE číslo | 6N0927997A |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 2 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez kabelu |
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Část | vnitřní část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| párová čísla výrobku | 047053 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,1 kg |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| párová čísla výrobku | 047047 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,18 kg |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Část | vnitřní část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 047054 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Hmotnost [kg] | 1,15 kg |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| párová čísla výrobku | 047048 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819922 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819921 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819924 |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819923 |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819926 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819925 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5819932 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost