VW TIGUAN (AD1, AX1) 2.0 TDI 4motion - Zadní světlo od 4/2016 do 7/2020, 1968 ccm, 140 kW, 190 hp, DFHA, SUV
| Napětí [V] | 12 V |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Certifikovaný podle CCC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem (LED) |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| Část | horní část |
| Část | vnější část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro levosměrný provoz |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| barva čoček | červená |
| barva čoček | kouřová šedá |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2SA 012 522-101 |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2SA 012 522-121 |
| Počet světelných funkcí | 6 |
| párová čísla výrobku | 2SD 012 521-051 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5747922 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5747921 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 92 88-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 92 87-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | T. HE |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | T. HE |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | WY21W |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Barva | červená |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Jednotka množství | Sada |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s LED |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s LED |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Počet světelných funkcí | 3 |
| párová čísla výrobku | 2SD 010 738-121 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2018 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W5W |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Počet světelných funkcí | 3 |
| párová čísla výrobku | 2SD 010 738-111 |
Dostupnost
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Schrumpf-Quetschverbinder |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Provedení zásuvky | Female |
| Počet vedení | 5 |
| Počet obsazených kontaktů | 5 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Barva zásuvky | černá |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost