AUDI A3 (8V1, 8VK) 2.0 TFSI - Zadní světlo od 5/2016 do 12/2017, 1984 ccm, 140 kW, 190 hp, CZPB, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H6W |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2016 |
|---|---|
| Počet dveří | 3 |
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | H6W |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | červená |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
| Jednotka množství | Sada |
| Modelový rok od | 2016 |
| pro facelift | Ano |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost