PEUGEOT BOXER valník/podvozek 2.0 BlueHDi 110 - Zadní světlo od 3/2016 do 9/2019, 1997 ccm, 81 kW, 110 hp, AHM (DW10FUE), valník/podvozek
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | VIGNAL |
| Šířka [cm] | 34,5 cm |
| Výška [cm] | 12 cm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Modelový rok od | 2012 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | VIGNAL |
| Šířka [cm] | 34,5 cm |
| Výška [cm] | 12 cm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Modelový rok od | 2012 |
Dostupnost
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 6 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,5 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 0,75 mm2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 1613731980 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 6 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,5 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 0,75 mm2 |
Dostupnost
| pro OE číslo | 71772502 |
|---|---|
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| pro číslo výrobku | 25124 |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet vedení | 7 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 6 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,5 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 0,75 mm2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet vedení | 7 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 6 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,50 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 0,75 mm2 |
Dostupnost
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
|---|---|
| pro číslo výrobku | 240660106 |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet vedení | 7 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | GENUINE |
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| počet vodičů | 6 -žilový |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | zakřivený |
| Počet vedení | 6 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
| Profil kabelu od [mm2] | 0,5 mm2 |
| Profil kabelu do [mm2] | 0,75 mm2 |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | GENUINE |
|---|---|
| Materiál | CuSn (měď-zinek) |
| Délka kabelu [mm] | 320 mm |
| Provedení zásuvky | Spoj lisovaný za tepla |
| Tvar zásuvky | kulatý |
| Počet vedení | 7 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | R10W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | R10W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Doplňující výrobek/info 2 | se zástrčkou |
|---|
Dostupnost