PEUGEOT 308 II (LB_, LP_, LW_, LH_, L3_) 1.6 GTi PureTech 263 (L3EGXP) - Zadní světlo od 7/2018 do 6/2021, 1598 ccm, 193 kW, 263 hp, EGX (EP6FADTR), Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Modelový rok od | 2017 |
| párová čísla výrobku | 550-1968R-UEN |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 550-1968L-UE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| Modelový rok od | 2017 |
| párová čísla výrobku | 550-1968L-UEN |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | vnitřní |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | T. A |
| Kvalita, jakost | WP |
| Omezení výrobce | AL |
| Barva | tónovaná |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 4088932 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost