FORD FOCUS III 1.6 Ti - Zadní světlo od 8/2011 do 12/2017, 1596 ccm, 63 kW, 85 hp, XTDA, XTDB, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1945931 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1945934 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1945933 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947922 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | VARROC |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947921 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | VARROC |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947924 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | VARROC |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947923 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | VARROC |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947932 |
| Barva blikače | bílá |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947931 |
| Barva blikače | bílá |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947934 |
| Barva blikače | bílá |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1947933 |
| Barva blikače | bílá |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 261 230 073 |
| pro OE číslo | 0 281 002 976 |
| pro OE číslo | 038 906 051 D |
| pro OE číslo | 03G 906 051 E |
| pro OE číslo | 1136735 |
| pro OE číslo | 2085160 |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Typ světla | H7/H1 |
| Doplňující výrobek/info 2 | se servomotorem pro regulaci sklonu světlometů |
| optický potisk | chromová |
| Síla osvětlení [lx] | 25 lx |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | VARROC |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost