VW POLO (6N2) 1.4 - Zadní světlo od 10/1999 do 9/2001, 1390 ccm, 40 kW, 54 hp, AKP, ANX, Šikmá zadní část
| Barva | průhledná |
|---|---|
| Barva | šedá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
Dostupnost
| Barva | průhledná |
|---|---|
| Barva | uhlík |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Barva | průhledná |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | se zásuvkou |
Dostupnost
| Barva | chromová |
|---|---|
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Omezení výrobce | VAG |
|---|---|
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost