AUDI A4 B6 (8E2) 2.0 FSI - Zadní světlo od 7/2002 do 12/2004, 1984 ccm, 110 kW, 150 hp, AWA, limuzína
| Konstrukční rok do | 11/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Modelový rok od | 2001 |
| Modelový rok do | 2004 |
| párová čísla výrobku | AD0204153 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. HE |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2004 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. HE |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R5W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
|---|---|
| Barva | černá |
| Barva | lesklá |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
Dostupnost
| Barva | kouřová šedá |
|---|---|
| Barva | transparentní |
| Design světla | LED |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Barva | transparentní |
| Design světla | LED |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
|---|---|
| Barva | bílá/červená |
| Barva | lesklá |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
Dostupnost
| Barva | červená/černá |
|---|---|
| Barva | lesklá |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Provedení pro zemi | USA |
| Modelový rok od | 2001 |
| Modelový rok do | 2004 |
| párová čísla výrobku | 341-1916R-AS |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| Provedení pro zemi | USA |
| Modelový rok od | 2001 |
| Modelový rok do | 2004 |
| párová čísla výrobku | 341-1916L-AS |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
|---|---|
| barva čoček | bílá/červená |
Dostupnost
| Barva | kouřová šedá |
|---|---|
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Barva | transparentní |
|---|---|
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0323921 |
| párová čísla výrobku | 0323922 |
| párová čísla výrobku | AD0174155 |
| párová čísla výrobku | AD0174156 |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost