AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 2.5 TDI - Zadní světlo od 7/2002 do 1/2005, 2496 ccm, 120 kW, 163 hp, BCZ, BDG, BFC, kombi
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Barva | červená |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Barva | bílá/červená |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Zasklení | Čisté sklo |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Zasklení | Čisté sklo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost