AUDI A6 C6 (4F2) 3.2 FSI - Zadní světlo od 5/2004 do 5/2009, 3123 ccm, 188 kW, 255 hp, AUK, BKH, limuzína
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Hmotnost [kg] | 0,54 kg |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | bez osvětlení SPZ |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| párová čísla výrobku | 043844 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez LED zadních světel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318922U |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Vybavení vozidla | pro vozidla bez LED zadních světel |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318921U |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318924U |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318923U |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318932 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318931 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318934 |
| Barva blikače | červená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0318933 |
| Barva blikače | červená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340922 |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340921 |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Design světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost