AUDI A6 C6 (4F2) 4.2 FSI quattro - Zadní světlo od 6/2006 do 3/2011, 4163 ccm, 257 kW, 350 hp, BVJ, limuzína
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 346-1905R-US |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 346-1905L-US |
| Počet dveří | 4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro pravostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 04/2009 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2010 |
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 446-1915R-UE |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 4F-9-000 001 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost