VW TOURAN (1T1, 1T2) 2.0 EcoFuel - Zadní světlo od 2/2006 do 5/2009, 1984 ccm, 80 kW, 109 hp, BSX, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R5W |
| Design světla | Žárovka - technologie |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | se žárovkami |
| barva čoček | červená |
| barva čoček | transparentní |
| Počet světelných funkcí | 6 |
| párová čísla výrobku | 2VP 008 759-051 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5856932 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5856931 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 5857934 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva rámu | tmavě šedý |
| párová čísla výrobku | 5857933 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CROSS |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2006 |
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 5857936 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Varianta výbavy | CROSS |
|---|---|
| Rok výroby od | 09/2006 |
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva rámu | černá |
| párová čísla výrobku | 5857935 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Barva | bílá/červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Barva | bílá/červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Barva | bílá/červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Barva | bílá/červená |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | červená |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva krytu | černá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 55 88-1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 55 88-3 |
| nikoli pro konstrukční vzor modelové řady | CROSSTOURAN |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 55 88-4 |
| pro konstrukční vzor modelové řady | CROSSTOURAN |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 55 87-1 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2006 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 55 87-3 |
| nikoli pro konstrukční vzor modelové řady | CROSSTOURAN |
Dostupnost