BMW 3 (E90) 325 d - Zadní světlo od 9/2006 do 2/2010, 2993 ccm, 145 kW, 197 hp, M57 D30 (306D3), limuzína
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Barva | šedá/červená |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0658928 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Barva | šedá/červená |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0658927 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667922 |
| pro facelift | Ano |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667921 |
| pro facelift | Ano |
| Barva blikače | žlutá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667924 |
| pro facelift | Ano |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667923 |
| pro facelift | Ano |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667932 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667931 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667934 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0667933 |
| pro facelift | Ano |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
Dostupnost
| Omezení výrobce | BMW |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost