AUDI A4 B8 Avant (8K5) 3.0 TDI quattro - Zadní světlo od 11/2011 do 12/2015, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUC, CKVB, CKVC, kombi
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 446-1937R-UE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 446-1937L-UE |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Kvalita, jakost | OES |
| Kvalita, jakost | Q |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Barva | červená |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s osvětlením SPZ |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0321922 |
| párová čísla výrobku | 0321932 |
| párová čísla výrobku | 13 12 88-5 |
| párová čísla výrobku | 446-1912R-UE |
| párová čísla výrobku | 714021970801 |
| párová čísla výrobku | AD0244173 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Kvalita, jakost | OES |
| Kvalita, jakost | Q |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Barva | červená |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s osvětlením SPZ |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0321921 |
| párová čísla výrobku | 0321931 |
| párová čísla výrobku | 13 12 87-5 |
| párová čísla výrobku | 446-1912L-UE |
| párová čísla výrobku | 714021970701 |
| párová čísla výrobku | AD0244174 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| oddělení bloku | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | levá přední |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost