SEAT ALTEA (5P1) 1.8 TFSI - Zadní světlo od 1/2007 do 7/2015, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, BYT, BZB, CDAA, velkoprostorová limuzína
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Barva | červená |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Modelový rok od | 2004 |
| párová čísla výrobku | ST3204153 |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. Y |
| Typ světla | P21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. Y |
| Typ světla | P21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R10W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R10W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| montovaná strana | spodní |
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Modelový rok od | 2009 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Modelový rok od | 2009 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | šedá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 445-1915R-UE2C |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 05/2009 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | šedá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 445-1915L-UE2C |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost