AUDI A6 C6 Avant (4F5) RS6 quattro - Zadní světlo od 4/2008 do 8/2010, 4991 ccm, 426 kW, 580 hp, BUH, kombi
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Barva | červená |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Typ povolení | SAE odzkoušeno |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 446-1308R-UQ |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | W21W |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2VA 354 542-021 |
| Počet světelných funkcí | 5 |
| párová čísla výrobku | 2NE 354 542-031 |
| pro kombinované PR-číslo | 8TF,K8D,8SK |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2NE 354 542-031 |
| Počet světelných funkcí | 5 |
| párová čísla výrobku | 2VA 354 542-021 |
| pro kombinované PR-číslo | 8TF,K8D,8SK |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2008 |
|---|---|
| Napětí [V] | 12 V |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s žárovkou |
| doplňkový potřebný díl (výrobek-číslo) | 2NE 354 542-041 |
| Počet světelných funkcí | 5 |
| párová čísla výrobku | 2VA 354 542-011 |
| pro kombinované PR-číslo | 8TF,K8D,8SK |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340926 |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340925 |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340928 |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340927 |
| Výrobce | Valeo |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340936 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340935 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340938 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 10/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0340937 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost