AUDI A6 C6 (4F2) 2.0 TDI - Zadní světlo od 9/2005 do 6/2006, 1968 ccm, 89 kW, 121 hp, BVG, limuzína
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | T. U |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Omezení výrobce | nur für Serie LED |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Barva | červená |
| Barva | transparentní |
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s brzdovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s pozičním světlem (LED) |
| Volitelné | Ano |
Dostupnost
| Barva | bílá/červená |
|---|---|
| Barva | transparentní |
| Design světla | LED |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1027093 |
Dostupnost