SKODA SUPERB II (3T4) 1.9 TDI - Zadní světlo od 3/2008 do 11/2010, 1896 ccm, 77 kW, 105 hp, BLS, BXE, Šikmá zadní část
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | W5W |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s osvětlením SPZ |
| Část | vnější část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 06/2008 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ světla | W5W |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s osvětlením SPZ |
| Část | vnější část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost