FIAT DOBLO velkoprostorová limuzína (119_, 223_) 1.3 JTD - Zadní světlo od 5/2005, 1248 ccm, 55 kW, 75 hp, 199 A2.000, velkoprostorová limuzína
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2005 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 6 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost