AUDI A6 Allroad C7 (4GH, 4GJ) 3.0 TDI quattro - Zadní světlo od 1/2012 do 6/2016, 2967 ccm, 180 kW, 245 hp, CDUD, CKVC, kombi
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 20 88-5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 20 88-6 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 20 87-5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 20 87-6 |
Dostupnost
| montovaná strana | zadní |
|---|---|
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost