FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel - Zadní světlo od 3/2009 do 1/2015, 1999 ccm, 107 kW, 145 hp, TBBA, TBBB, Šikmá zadní část
| Rok výroby od | 09/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1882929 |
| Výrobce | VISTEON |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1882932 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1882931 |
| Barva blikače | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| pro OE číslo | 0 261 230 073 |
| pro OE číslo | 0 281 002 976 |
| pro OE číslo | 038 906 051 D |
| pro OE číslo | 03G 906 051 E |
| pro OE číslo | 1136735 |
| pro OE číslo | 2085160 |
| Omezení výrobce | Ford |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,5 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | WP |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Visteon |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Q |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 32 19 88-1 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 32 19 88-15 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Q |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 32 19 87-1 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 32 19 87-15 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | FD1104164 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | FD1104163 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost