FORD MONDEO IV (BA7) 2.0 Flexifuel - Zadní světlo od 3/2009 do 1/2015, 1999 ccm, 107 kW, 145 hp, TBBA, TBBB, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 09/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2011 |
|---|---|
| Konstrukční rok do | 12/2012 |
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1428391 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2010 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1428390 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 131-1910R-AE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2013 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 131-1910L3AE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| párová čísla výrobku | 431-1973R-UE |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost