AUDI A5 Kabriolet (8F7) 3.2 FSI - Zadní světlo od 3/2009 do 3/2012, 3197 ccm, 195 kW, 265 hp, CALA, Kabriolet
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| párová čísla výrobku | 714021200704 |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Hmotnost [kg] | 0,03 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 4 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 4 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | 714021190803 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | 714021190703 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 714021230801 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | W16W |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| párová čísla výrobku | 714021680801 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | W16W |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| párová čísla výrobku | 714021680701 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | W16W |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | 714021690801 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | W16W |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | 714021690701 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 714027010702 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0378922 |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0378921 |
| Barva blikače | transparentní |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0378924 |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0378923 |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0378926 |
| Barva blikače | tónovaná |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0378925 |
| Barva blikače | tónovaná |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
| Počet dveří | 3 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0384926 |
| Barva blikače | červená/žlutá |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0384925 |
| Barva blikače | červená/žlutá |
| Výrobce | AL |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Design světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0384928 |
| Výrobce | AL |
Dostupnost