AUDI A4 Allroad B8 (8KH) 2.0 TFSI quattro - Zadní světlo od 4/2009 do 5/2016, 1984 ccm, 155 kW, 211 hp, CDNC, CPMA, kombi
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0321938 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0321937 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0355922 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0355921 |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0355924 |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | OES |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 0355923 |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0355932 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Rok výroby od | 11/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 0355931 |
| Barva blikače | bílá |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) do | 8K-C-999 999 |
|---|---|
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | AL |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 88-5 |
Dostupnost