AUDI A3 Sportback (8PA) 1.6 TDI - Zadní světlo od 5/2009 do 3/2013, 1598 ccm, 77 kW, 105 hp, CAYC, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 02 88-4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 02 88-6 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 02 87-4 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 02 87-6 |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| montovaná strana | zadní |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levo/pravostranné řízení |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Design světla | Přestavba na hybridní technologie (žárovky/LED) |
|---|---|
| barva čoček | kouřová šedá |
| Modelový rok do | 2008 |
Dostupnost
| Barva | čirá/červená |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Barva | červená |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Funkce světla | se světlem směrovky (LED) |
| Počet dveří | 5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost