VW PASSAT B7 Variant (365) 1.8 TSI - Zadní světlo od 8/2010 do 12/2014, 1798 ccm, 118 kW, 160 hp, CDAA, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5740935U |
| Barva blikače | bílá |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5740938 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5740938U |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 5740937 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | OES |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 5740937U |
| Výrobce | Ulo |
Dostupnost
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Design světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | ULO |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 52 88-5 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 52 88-55 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 52 87-5 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 95 52 87-55 |
Dostupnost