AUDI A4 B8 Avant (8K5) 2.0 TFSI flexible fuel - Zadní světlo od 11/2009 do 12/2015, 1984 ccm, 132 kW, 180 hp, CFKA, kombi
| Konstrukční rok do | 01/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 88-65 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 88-75 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Q |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 87-5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 87-55 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 01/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 87-65 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 02/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 13 12 87-75 |
Dostupnost
| Číslo podvozku (VIN) od | 8K-8-000 001 |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| montovaná strana | zadní |
| Délka kabelu [mm] | 175 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Počet kontaktů zástrčky | 5 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| od rozsahu teploty [°C] | 25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | 140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | AD0244174 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | AD0244173 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | AD0244184 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Část | vnější část |
| párová čísla výrobku | AD0244183 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | AD0244186 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | AD0244185 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | W16W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 03/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2012 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost