TOYOTA RAV 4 IV (_A4_) 2.0 4WD (ZSA44) - Zadní světlo od 12/2012 do 9/2019, 1987 ccm, 107 kW, 146 hp, 3ZR-FE, SUV
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | W21/5W |
| Typ světla | W21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. IC |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 09/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. IC |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| Rok výroby od | 12/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost