FIAT 500 (312_) 1.4 (301J410) - Zadní světlo od 9/2008, 1368 ccm, 75 kW, 102 hp, 169 A3.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | RY10W |
| Funkce světla | bez couvacích světel |
| Funkce světla | s brzdovými světly |
| Funkce světla | s couvacím bodovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| barva krytu | černá |
| párová čísla výrobku | 714027040886 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 30 03 88-5 |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 30 03 87-5 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. A/MARCO BLANCO |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2014 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. A/MARCO BLANCO |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R10W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/2011 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R10W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | Kryt s černým vnitřním dílem |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | PY21W |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 07/2015 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost