AUDI A3 (8L1) 1.8 - Zadní světlo od 9/1996 do 5/2003, 1781 ccm, 92 kW, 125 hp, AGN, APG, Šikmá zadní část
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
|---|---|
| barva čoček | bílá/červená |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Barva | transparentní |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2002 |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Barva | transparentní |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 09/2000 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| montovaná strana | pravá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Modelový rok do | 2000 |
| párová čísla výrobku | 0330921 |
| párová čísla výrobku | 0330922 |
| párová čísla výrobku | AD0164153 |
| párová čísla výrobku | AD0164154 |
| Výrobce | AL |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost