AUDI A5 Kabriolet (8F7) RS5 quattro - Zadní světlo od 11/2012 do 8/2015, 4163 ccm, 331 kW, 450 hp, CFSA, Kabriolet
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 714021230701 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Část | vnější část |
| levosměrný/pravosměrný provoz | pro pravosměrný provoz |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 714021230702 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | O.E. (Original) |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 714027010802 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1045191 |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1045190 |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1045193 |
| Počet dveří | 2/4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| párová čísla výrobku | 1045192 |
| Počet dveří | 2/4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Počet dveří | 2 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Počet dveří | 2/4 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Certified Quality |
| Kvalita, jakost | Magenti Marelli |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | W16W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
| Počet dveří | 2/4 |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
| barva čoček | kouřová šedá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
| barva čoček | červená |
| barva čoček | kouřová šedá |
Dostupnost
| Barva | černá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Funkce světla | s dynamickým blikačem |
| Vybavení vozidla | pro vozidla s LED zadními světly |
| barva čoček | čirá/červená |
Dostupnost