SEAT LEON (5F1) 1.4 TSI - Zadní světlo od 9/2012 do 8/2020, 1395 ccm, 103 kW, 140 hp, CHPA, CPTA, Šikmá zadní část
| Vybavení vozidla | pro auta bez xenonových světel |
|---|---|
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
| Omezení výrobce | VAG |
| Délka kabelu [mm] | 500 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 10 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Valeo |
| Typ světla | LED |
| Část | vnitřní část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 67 34 88-1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 67 34 87-1 |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Část | vnější část |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. V |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 10/2016 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. V |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Část | vnější část |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnitřní část |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Část | vnější část |
Dostupnost