SKODA OCTAVIA III Combi (5E5, 5E6) 2.0 TDI - Zadní světlo od 11/2012 do 2/2017, 1968 ccm, 105 kW, 143 hp, CKFB, CRVC, kombi
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Barva | červená |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 665-1930L-UE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem (LED) |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Modelový rok od | 2017 |
| párová čísla výrobku | 665-1942R-UE |
Dostupnost
| Rok výroby od | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s couvacím světlem |
| Funkce světla | s koncovým mlhovým světlem |
| Funkce světla | s koncovým světlem (LED) |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Modelový rok od | 2017 |
| párová čísla výrobku | 665-1942L-UE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Varroc |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | A1 |
| Omezení výrobce | Varroc |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s brzdovým světlem (LED) |
| Funkce světla | s koncovým světlem (LED) |
| Funkce světla | se směrovými/výstražnými světly |
| použitelné pro vozidla od r.v. | 201703 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Design světla | Halogen |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Design světla | Halogen |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| není pro facelift | Ano |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| není pro facelift | Ano |
Dostupnost
!!! Tento produkt je na závaznou objednávku a nelze jej vrátit !!!
| Konstrukční rok do | 01/2017 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | A1 |
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Kvalita, jakost | T. V |
| Omezení výrobce | Varroc |
| Barva | červená |
| Typ světla | H21W |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | PY21W |
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
| párová čísla výrobku | 665-1930L-UE |
| párová čísla výrobku | 71 22 87-4 |
| není pro facelift | Ano |
Dostupnost
| Nutně respektovat technické údaje | Ano |
|---|---|
| Omezení výrobce | VAG |
| Provedení zástrčky-ID | Code I |
| Délka kabelu [mm] | 200 mm |
| Délka kabelu [mm] | 250 mm |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | mit Steckhülsengehäuse |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s těsněním |
| Počet kontaktů zástrčky | 8 pólová |
| Doplňující výrobek/info 2 | s řízením |
| Šíře zásuvky [mm] | 1,6 mm |
| Šíře zásuvky [mm] | 2,8 mm |
| od rozsahu teploty [°C] | -25 °C |
| Rozsah teploty do [°C] | +140 °C |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 0,75 mm2 |
| Příčný řez kabelu [mm2] | 1 mm2 |
| Materiál izolace vedení | Silikon |
Dostupnost