TOYOTA PROACE Krabice (MDX_) 2.0 D (MDX6) - Zadní světlo od 6/2013 do 3/2016, 1997 ccm, 120 kW, 163 hp, 4WZ-FHV (DW10CTED4), Krabice
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Q |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 30 82 88-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Q |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 30 82 87-1 |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
Dostupnost