AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.9 TDI - Zadní světlo od 2/1998 do 4/2001, 1896 ccm, 81 kW, 110 hp, AFN, AVG, kombi
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Rok výroby od | 09/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Kvalita, jakost | T. A |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | levá |
| Barva | oranžová |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 08/1999 |
|---|---|
| montovaná strana | pravá |
| Barva | oranžová |
| Levo-/pravostranné řízení | pro levostranně řízená vozidla |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Barva | šedá/červená |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1024691 |
Dostupnost
| montovaná strana | levá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
| Barva | červená |
| Barva | šedá |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| párová čísla výrobku | 1024690 |
Dostupnost
| Barva | bílá/červená |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Zasklení | Čisté sklo |
Dostupnost
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Zasklení | Čisté sklo |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | kouřová šedá |
Dostupnost