AUDI A6 C5 Avant (4B5, 4B6) 1.8 T quattro - Zadní světlo od 12/1997 do 1/2005, 1781 ccm, 110 kW, 150 hp, AEB, ANB, APU, ARK, AWT, kombi
| Kvalita, jakost | Depo / TYC |
|---|---|
| Barva | černá |
| Typ světla | LED |
| Design světla | LED |
| Zasklení | Čisté sklo |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| Konstrukční rok do | 12/2003 |
|---|---|
| Barva | červená |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňující výrobek/info 2 | bez žárovek |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | kouřová šedá |
Dostupnost