LANCIA YPSILON (843_) 1.4 LPG (843.AXG1A) - Zadní světlo od 11/2010 do 12/2011, 1368 ccm, 57 kW, 78 hp, 350 A1.000, Šikmá zadní část
| montovaná strana | pravá |
|---|---|
| Kvalita, jakost | Depo |
| Typ světla | P21/5W |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Modelový rok od | 2006 |
| párová čísla výrobku | 666-1906L-LD-UE |
Dostupnost
| Hmotnost [kg] | 0,05 kg |
|---|---|
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s příslušenstvím |
| Počet kontaktů zástrčky | 6 pólová |
| Záruka | Záruka 3 roky |
| Počet vedení | 6 |
| Závazné porovnání starého dílu s novým (zejména OE-č.) | Ano |
Dostupnost