AUDI CABRIOLET B3 (8G7) 2.3 E - Blikač od 5/1991 do 7/1994, 2309 ccm, 98 kW, 133 hp, NG, Kabriolet
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ světla | P21W |
| barva čoček | žlutá |
| párová čísla výrobku | 441-1640R-UE-Y |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| barva čoček | transparentní |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ světla | P21W |
| barva čoček | žlutá |
| párová čísla výrobku | 441-1640L-UE-Y |
Dostupnost