FORD TRANSIT Krabice (FA_ _) 2.4 TDE - Blikač od 3/2004 do 5/2006, 2402 ccm, 85 kW, 115 hp, FXFA, Krabice
| Jmenovitý výkon [W] | 16 W |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zrcátko levé |
| montovaná strana | Vnější zrcátko pravé |
| Barva blikače | oranžová |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Modelový rok do | 2014 |
| párová čísla výrobku | 017-41-842S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ světla | PY21W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| Modelový rok do | 2014 |
| párová čísla výrobku | 017-41-841S |
Dostupnost