Všechny vozy - Blikač
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Doplňující výrobek/info 2 | s reflektorem |
| Barva blikače | žlutá |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Typ světla | P21W |
| Typ světla | R5W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Funkce světla | s navigačními světly |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | pravá přední |
| Typ světla | LED |
| Typ světla | P21W |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| číslo dílu | 045-25313-0515 |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Typ světla | WY5W |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| barva krytu | chromová |
| Barva blikače | kouřová šedá |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Typ světla | LED |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 048-05-862S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Typ světla | LED |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 048-05-861S |
Dostupnost
| montovaná strana | oboustranná |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | Vnější zrcátko pravé |
|---|---|
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| párová čísla výrobku | 048-14-861S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Modelový rok od | 2010 |
| Modelový rok do | 2012 |
| párová čísla výrobku | 051-34-862S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Barva | kouřová šedá |
| Typ světla | LED |
| Modelový rok od | 2010 |
| Modelový rok do | 2012 |
| párová čísla výrobku | 051-34-861S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Typ světla | WY5W |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 051-74-862S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Typ světla | WY5W |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 051-74-861S |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| montovaná strana | Vnější zpětné zrcátko |
| Typ světla | LED |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| barva čoček | kouřová šedá |
| párová čísla výrobku | 052-18-861S |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Design světla | LED |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Barva | žlutá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | přední |
|---|---|
| Barva | bílá |
| Barva | žlutá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | s držákem žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | levá přední |
|---|---|
| Barva | bílá/žlutá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
Dostupnost
| montovaná strana | pravá přední |
|---|---|
| Barva | žlutá |
| Typ povolení | Prověřeno dle ECE |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez držáku žárovky |
| Doplňkový výrobek/ doplňkové info | bez žárovky |
| Modelový rok od | 2002 |
| Modelový rok do | 2006 |
Dostupnost